اخبار و گزارش هامهمترین اخبار

رییس هیات ورزش های همگانی گلستان:۱۸ آذر ماه پایان دومین دوره لیگ تندرستی

رییس هیات ورزش های همگانی استان گلستان گفت: دومین دوره لیگ تندرستی که از۲۴ مهر شروع شده  ۱۸ آذرماه  به پایان می رسد.
الهه غیناقی اظهار کرد: درهفته ششم لیگ تندرستی قرارداریم که تا پایان هفته چهارم شهرستان های ازادشهر،مینودشت واق قلا به ترتیب در رده های  اول،دوم وسوم قرار دارند وتا دوهفته دیگر لیگ تندرستی به پایان می رسد.

وی ادامه داد: درنتیجه پایانی هفته پنجم لیگ تندرستی شهرستان های مینودشت،آزادشهر وآق قلا در رده های اول،دوم وسوم قرار گرفتند.

غیناقی  بیان کرد: هر فرد میتواند۳ روز در هفته  یک ویدئو از خود بارگزاری کند که مدت زمان ویدئو نباید بیشتر از ۳۰ ثانیه باشد و افراد ۵ سال  به بالا می توانند در لیگ تندرستی شرکت کنند.

رییس هیات ورزش های همگانی گلستان یاداور شد: ویدو ها باید حتما به صورت افرادی ویا تیمی باشد  واستان گلستان در لیگ تندرستی که نخستین تجربه استان بود موفق به کسب رتبه هفتم در سطح کشور شد.

وی گفت:افزایش میزان فعالیت بدنی و ورزش در پیشگیری از کرونا موثر است ودومین دوره لیگ تندرستی را با هدف تامین سلامت مردم برگزار می کنیم  وهمه تلاش خود را می کنیم تا  بتوانیم به سلامت مردم  در این شرایط کرونا کمک کنیم.

غیناقی خاطر نشان کرد: علاقه مندان می‌توانند در این لیگ تندرستی شرکت کنند و از تمرین‌های ورزشی  انجام می دهند فیلم ۳۰ ثانیه ای بگیرند وعلاقمند برای بارگذاری فیلم خود به پایگاه اینترنتی به نشانی irantandorosti.org مراجعه کنند.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا