اخبار و گزارش ها

پیام تبریک رئیس هیات ورزش های همگانی استان گلستان به مناسب سال نو

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گلستان،رئیس هیات ورزش های همگانی استان گلستان در پیامی فرا رسیدن سال نو را به خانواده بزرگ ورزش همگانی استان تبریک گفته و برای آنها در رقابتهای ورزشی سال جدید آرزوی موفقیت و سر بلندی کرد.

در این پیام تبریک آمده است:
بهار، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و ما را به تاملی در خویشتن خویش فرا می خواند، باشد تا در ترنم این رویش سبز، به تولدی دوباره بیاندیشیم، تولدی برای فردا.
بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

با تبریک سال نو از همه بزرگواران از  همکاران در هیئت استان و شهرستان ها صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم امید است چون همیشه در سایه توجه حضرت حق باریتعالی پیروز و سربلند باشید.

امید داریم ایران اسلامی در سال جدید در تمامی میادین علمی، اقتصادی و به خصوص ورزش همگانی سربلند بوده و پرچم سه رنگ مقدس کشورمان همواره در قله های پرافتخار، توسط قهرمانان این مرز و بوم برافراشته و سرود ملی کشورمان طنین انداز شود.

نوروزتان پیروز، دلتان شاد و دستانتان پر بار باد

الهه غیناقی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گلستان

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا