اخبار و گزارش ها

نائب رییس هیات ورزش‌های همگانی گنبدکاووس:پویش ملی “پهلوان تالاب” در گنبدکاووس شد

نائب رییس هیات ورزش‌های همگانی گنبدکاووس گفت:پویش ملی “پهلوان تالاب” با همکاری علاقمندان محیط زیست و با اجرای برنامه‌های متنوع از جمله ورزش در طبیعت در حاشیه سه تالاب بین‌المللی آلماگل، آلاگل و آجی‌گل این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی گلستان،مریم سعیدی اظهارکرد: پویش پهلوان تالاب یکی از زیر پویش‌های کمپین “سهم من برای تالاب” با همکاری محیط زیست، حامیان زمین و فدراسیون ورزش‌های همگانی است که با محوریت حمایت جامعه ورزش همگانی از تالاب‌های ایران در ۲۶ استان اجرا می شود.

مسوول برگزاری پویش ملی پهلوان تالاب در گنبدکاووس، انجام ورزش در طبیعت را مهمترین برنامه‌ اجرایی پیرامون این پویش دانست و گفت: با همکاری محیط زیست و هنگ مرزی اترک، کمیته یوگا تعدادی از ورزشکاران این رشته را فردا برای انجام تمرینات به تالاب آلماگل اعزام شدند و ورزشکاران سایر رشته‌ها از جمله پیلاتس و دوچرخه سواری هم حضور داشتند.

وی گفت: با هماهنگی هیات ورزش‌های همگانی گلستان ورزشکاران علاقمند از تمام شهرستان‌های استان می‌توانند تا پایان بهمن ماه ساعاتی از تمرینات ورزشی خود را در حاشیه تالاب‌های گنبدکاووس انجام دهند و فیلم آن را ضبط و ارسال کنند.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا