اخبار و گزارش ها

نائب رئیس هیات ورزش های همگانی گنبدکاووس: همایش دوچرخه‌سواری به مناسب روز هوای پاک در گنبدکاووس برگزار شد

نائب رئیس هیات ورزش های همگانی گنبدکاووس گفت: همایش دوچرخه‌سواری به مناسب روز هوای پاک در گنبدکاووس برگزار شد و بیش از ۱۵۰ دوچرخه سوار زن و مرد با شرکت در این همایش مسیر گلزار شهدای گمنام واقع در بلوار شهید صیاد شیرازی تا میدان بسیج این شهر را رکاب زدند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی گلستان،مریم سعیدی اظهارکرد:  برگزای همایش دوچرخه‌سواری امروز بخشی از برنامه‌های حمایتی ورزشکاران از پویش پهلوان تالاب به‌حساب می‌آید.

وی افزود: با نصب بنر و پوسترهای مختلف در مسیر دوچرخه‌سواری افراد شرکت کننده به عنوان جامعه هدف ورزش‌های همگانی نسبت به اهمیت تالاب‌های بین المللی کشور از جمله تالاب‌های آلاگل، آجی‌گل و آلماگل آشنا شدند.

وی اظهارداشت: با هماهنگی هیات ورزش‌های همگانی گلستان ورزشکاران علاقمند از تمام شهرستان‌های استان می‌توانند تا پایان بهمن ماه ساعاتی از تمرینات ورزشی خود را در حاشیه تالاب‌های گنبدکاووس انجام دهند و فیلم آن را ضبط و ارسال کنند

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا