اخبار و گزارش هامهمترین اخبار

دکتر دادبود: گرگان قدم بلندی در «شهر فعال» برداشته است

شهردار گرگان با ابراز خرسندی از اینکه این شهر هم به جمع شهرهای فعال در ورزش همگانی اضافه شده است گفت: گرگان قدم بلندی در «شهر فعال» برداشته است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، کارشناسان فدراسیون ورزش های همگانی که به منظور ارزیابی امکانات و زیرساخت های توسعه ورزش همگانی در خصوص طرح ملی «شهر فعال» به شهر گرگان سفر کرده اند، با عبدالرضا دادبود شهردار گرگان دیدار کردند.

دیدار کارشناسان فدراسیون ورزش همگانی با شهردار گرگان

دکتر دادبود در این دیدار اظهار کرد: خوشحالم با آغاز فرایند ارزیابی شهر گرگان، قدم بلندی در موضوع شهر فعال برداشته ایم و نگاه تخصصی مدیریت شهری همواره بر ایجاد و تقویت فضاهای ورزشی برای استفاده همه شهروندان متمرکز بوده است.

وی تصریح کرد: برای آنکه مردم به سمت ورزش ترغیب شوند نیاز است بخشی از فضاهای تخصصی ورزشی را راه اندازی کنیم و در کنار آن به موضوعات فرهنگی نیز توجه داشته باشیم که این اقدامات در حال انجام است.

شهردار گرگان بیان کرد: بنا بر فعالیت هایی که مجموعه شهرداری در مدت دو سال اخیر داشته، چارچوب پرداختن به موضوع ورزش در سطح شهر بهتر و منظم تر شده است.

دادبود از افزایش قابل توجه دستگاه های ورزشی عمومی خبر داد و گفت: علاوه بر توسعه فضای پیاده روی و دوچرخه سواری، دستگاه ها و تجهیزات ورزشی نسبت به سال های قبل به دو برابر افزایش پیدا کرده است.

طرح ملی شهر فعال (شفا)، از جمله طرح‌های ملی فدراسیون ورزش‌های همگانی است که در راستای توسعه سامانه‌ها و همچنین استفاده از ظرفیت شهرداری‌ها در راستای توسعه ورزش همگانی اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است در این نشست، دکتر دادبود شهردار، دکتر رضایی مشاور شهردار گرگان در امور بانوان و خانواده، سید میثم حسینی معاون ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان، رمضانعلی تربتی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان، الهه غیناقی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گلستان، مقداد صادقیان و هادی ایزدپناه رئیس و معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، دکتر معادی و دکتر ورهرام کارشناسان اعزامی فدراسیون ورزش های همگانی به گرگان حضور داشتند.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا