اخبار و گزارش ها

سرپرست سازمان تفریحی رقابتی ورزش های همگانی: ۳۰۰ رویداد پیاده روی در کشور برگزار می شود

سرپرست سازمان تفریحی رقابتی ورزش های همگانی گفت: تا پایان سالجاری ۳۰۰ رویداد پیاده روی در توسط ورزش های همگانی در کشور برگزار می شود و هدف ما نشاط و شادابی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی ورزش های همگانی استان گلستان، علی رضا مهدوی اظهار کرد: پیاده روی خانوادگی در یک مسافت ۳ الی ۵ کیلومتر برگزار می شود که باعث شادی، نشاط وسلامتی افراد می شود و ورزش باعث سلامت شادابی می شود.

وی ادامه داد: این همایش ها استمرار داشته باشد باعث رونق فعالیت های ورزشی ونهادینه کردن ورزش درخانواده می شود وفدراسیون ورزش های همگانی متصدی امر پیاده روی در کشور است.

مهدوی بیان کرد: درسالجاری لیگ پیاده روی ایرانیان طراحی کردیم وتا پایان سال ۳۰۰ رویداد پیاده روی در کشور برگزار می کنیم و تمرکز ما بر روی بانوان و سالمندان است.

وی خاطر نشان کرد: استمرار برنامه های ورزشی باعث می شود تا خانواده ها به ورزش روی آورند و کم تحرکی به جامعه به ۷۰ درصد رسیده است که نیازمند مشارکت همه سازمان ها مسئول است تا بتوانیم سونامی کم تحرکی را در کشور کنترل کنیم.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا