اخبار و گزارش ها

رییس هیات ورزش های همگانی گلستان:بیش از ۲۵۰ هزار گلستانی در ورزش همگانی فعالیت می‌کنند

رییس هیات ورزش های همگانی گلستان با تاکید بر نقش موثر تحرک منظم بدنی در شادابی جامعه و اثرات مثبت آن گفت: بیش از ۲۵۰ هزار گلستانی در ورزش همگانی مشغول فعالیت هستند که سه هزار و ۵۳۸ نفر آنان سازمان یافته ورزش می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گلستان الهه غیناقی اظهار داشت: توسعه ورزش همگانی بویژه در مناطق شهری و پرجمعیت نقش بسزایی در تشویق مردم به گرایش به ورزش و کاهش عوارض جسمی و روحی در بین آنان دارد.
وی با تاکید بر تاثیر ورزش همگانی بر سلامت روانی، ایجاد آرامش و فضای شاد در محیط خانواده، افزایش روحیه، پرکاری و ارتقای سلامت و بهداشت جسمی و روانی افراد اظهار امیدواری کرد: سازمان های دولتی و غیردولتی تلاش خود را برای ترغیب جامعه به ورزش های همگانی به کار گیرند.

رییس هیات ورزش های همگانی گلستان افزود: این هیات در رشته های بومی و محلی، آمادگی جسمانی، ورزش صبحگاهی و پیاده روی فعالیت زیادی دارد و تلاش کرده ایم نسبت به توسعه و تعمیم ورزشهای همگانی مانند بومی و محلی، پیاده‌روی گامهای موثری برداریم.

رییس هیات ورزش های همگانی گلستان گفت: هر فرد برای لمس اثرات ورزش و فعالیت بدنی در تندرستی باید حداقل سه روز در هفته  ورزش کند که این کار در ایجاد انگیزه قوی، کاهش بیماری های قلبی، پیشگیری و یا تاخیر در بروز پرفشاری خون، کاهش ابتلا به پوکی استخوان و برخی سرطان ها اثرگذار است

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا