اخبار و گزارش ها

رییس هیات ورزش‌های همگانی گنبدکاووس:جشنواره ماهیگیری خانوادگی در گنبدکاووس برگزار شد

رییس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان گنبدکاووس گفت: جشنواره ماهیگیری خانوادگی با هدف افزایش شور و نشاط اجتماعی به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر گنبدکاووس روز جمعه در محل دریاچه مصنوعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش های همگانی استان گلستان، سید محمد حسینی اظهارکرد: ۲۳۴ نفر از ماهیگیران گنبدی به همراه خانواده‌های خود از ساعت ۶ صبح امروز با استقرار در محل دریاچه مصنوعی گنبدکاووس ساعاتی را به گرفتن ماهی پرداختند و در نهایت با اهدای جایزه و حکم قهرمانی از نفرات برتر تقدیر شد.

وی گفت: کمیته ماهیگیری شهرستان با ۶۰۰ نفر عضو که بیشترشان مرد هستند زیر مجموعه این هیات فعالیت دارد و هر ساله با برگزاری برنامه‌های این چنینی باعث ایجاد ساعاتی مفرخ برای مردم می‌شود.

سیدمحمد حسینی افزود: سال قبل هم سه دوره مسابقات ماهیگیری خانوادگی با استقبال خوب مردم در محل دریاچه مصنوعی و تالاب بین المللی آلاگل گنبدکاووس برگزار شد.

وی ادامه داد: امسال نخستین دوره از مسابقات ماهیگیری خانوادگی با حضور ۲۳۴ نفر از ماهیگیران به همراه خانواده‌هایشان به بهانه هفته مبارزه با موادمخدر در محل دریاچه مصنوعی برگزار شد و ماهیگیران با وسایل کامل در این مسابقه شرکت کردند.

رییس هیات ورزش‌های همگانی گنبدکاووس اظهارداشت: پیگیری برای اخذ مجوز برگزاری مسابقات منطقه‌ای ماهیگیری خانوادگی با دعوت از استان‌های مختلف در سالجاری به میزبانی این شهرستان از طریق فدراسیون در حال انجام است.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا