اخبار و گزارش هامهمترین اخبار

رئیس کمیته ورزش زنان و خانواده: مادران باردار نیازمند انجام ورزش اصولی هستند

رئیس کمیته ورزش و فعالیت بدنی زنان و خانواده هیئت همگانی استان گلستان اظهار کرد: مادران باردار نیازمند انجام ورزش اصولی هستند.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان گلستان، نرگس دوست محمدیان با اشاره به اهمیت ورزش باردار اظهار کرد: زنان به لحاظ انجام برخی امورات در بیرون و داخل منزل همواره نیازمند آگاهی بیشتری نسبت به بیماری کرونا هستند.

دوست محمدیان افزود: در این میان اهمیت توجه به سلامت مادران باردار در ایام دوران قرنطینه خانگی بیش از پیش احساس می شود.

وی در ادامه گفت: مادران باردار به منظور تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا؛ علاوه بر مراقبت های بهداشتی و تغذیه ای، نیازمند انجام ورزش و مراقبت های حرکتی لازم با یک راهکار اصولی می باشند.

به گفته رئیس کمیته ورزش و فعالیت بدنی زنان و خانواده هیئت ورزش همگانی استان گلستان، این کمیته در همین راستا ، نشست مجازی خودمراقبتی زنان باردار در دوران همه گیری کرونا را در قالب نشست آموزشی در قالب لایو اینستاگرام با حضور کارشناسان مامایی و مربیان و متخصصان ورزشی دوران بارداری برگزار می نماید.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا