مهمترین اخبار

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان گلستان: استان گلستان به مقام دوم ” لیگ تندرستی ایرانیان” دست پیدا کرد

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان گلستان گفت: این استان در دومین دوره لیگ تندرستی ایرانیان موفق به کسب رتبه دوم شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی گلستان،الهه غیناقی ، با اشاره به پایان لیگ تندرستی ایرانیان اظهار داشت: دومین دوره لیگ تندرستی  ایرانیان که از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی برنامه‌ریزی شده بود، پس از گذشت ۸ هفته به پایان رسید و استان گلستان توانست به مقام دوم این رقابت‌ها دست پیدا کند.

وی با اشاره به مشارکت همه استان‌ها در لیگ تندرستی ایرانیان افزود: افزایش تحرک در جامعه و گسترش ورزش همگانی از اهداف اصلی برگزاری لیگ تندرستی سال ۱۴۰۰ بود و در این دوره لیگ، بسیج، هیئت ورزش کارگری، دانشجویی و دانش آموزی مشارکت بیشتری داشتند.

غیناقی بیان داشت: هیئت‌های شهرستانی در این ۸ هفته‌  مانند سال گذشته زحمات زیادی کشیدند که استان گلستان امسال توانست رتبه دوم کشوری را به دست آورد همچنین در پایان این لیگ شهرستان‌های آزادشهر، آق‌قلا، مینودشت، کلاله و بندرترکمن در بین ۲۰ شهرستان برتر کشور قرار گرفتند.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان اظهار داشت: لیگ تندرستی در ۵۳ روز با حضور همه استان‌های کشور برگزار شد و استان گلستان با امتیاز ۱۰۹ هزار و ۲۳۳ مقام دوم را کسب کرد و استان‌های کرمانشاه و سمنان نیز مقاوم اول و سوم را به دست آوردند.

وی یادآور شد: در این رویداد شرکت کنندگان ویدئوهای خود را که به مدت ۳۰ ثانیه تهیه شده بود، در روزهای زوج در سایت ایران تندرست بارگذاری کرده بودند

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا