اخبار و گزارش ها

رئیس هیئت ورزشهای همگانی گلستان:کلاله می تواند قطب ورزش همگانی کشور می شود

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان گلستان با اشاره به برنامه های تدوین شده برای رونق ورزشهای همگانی در کلاله گفت: این شهر می تواند به قطب ورزش همگانی کشور تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گلستان، الهه غیناقی در نشست هیئتهای همگانی شرق گلستان که به میزبانی کلاله و با حضور فرماندار این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه هیئت ورزش های همگانی شهرستان کلاله در ماههای اخیر توانسته به خوبی پیشرفت کند، اظهار کرد: این پیشرفت ها همچنان تداوم داشته و قطعا در سال جاری به اوج خود خواهد رسید.

وی با بیان اینکه از همکاری فرماندار و اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله با هیئت ورزشهای همگانی و برگزاری برنامه های شاخص تشکر می کنیم، افزود: به زودی و با ادامه این روند شهرستان کلاله به یکی از قطب های بزرگ ورزش همگانی کشور تبدیل خواهد شد.

فرماندار کلاله نیز در این نشست با اشاره به اهمیت ورزش همگانی در سلامت جامعه، از برگزاری پیاده روی بزرگ خانوادگی در پائیز سال جاری خبر داد و خاظرنشان کرد: جاده سلامت در شهر کلاله نیز با همکاری مشترک هیئت ورزش های همگانی شهرستان و دستگاههای اجرایی و خدمات رسان راه اندازی خواهد شد.

فرهاد شیبک با تاکید بر توانمندیهای ورزش شهرستان کلاله، تصریح کرد: به زودی برای اولین بار در استان، شورای ورزش همگانی شهرستان با حضور ادارات و ارگانهای مرتبط با هدف اجرایی شدن برنامه های ورزشی و سلامت جامعه در کلاله تشکیل خواهد شد.

وی در ادامه به تشریح طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها پرداخت و گفت: انتظار است ورزشکاران طرح مردمی سازی یارانه‌ها را برای مردم تبیین کنند و با بیان فواید آن از نگرانی جامعه بکاهند.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا