اخبار و گزارش هالیگ تندرستی ایرانیانمهمترین اخبار

الهه غیناقی : افزایش نشاط اجتماعی و آمادگی جسمانی با «لیگ تندرستی ایرانیان»

رئیس هیات ورزش‌های همگانی گلستان با اشاره به فعالیت لیگ سراسری تندرستی ایرانیان در استان، گفت: هدف از اجرای این طرح ملی بالا بردن فعالیت بدنی در میان عموم مردم جامعه، امکان مشارکت حداکثری افراد جامعه، توسعه تندرستی، آمادگی جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی و همچنین جلوگیری از کم‌تحرکی در جامعه است.

به گزارش ایسنا/گلستان ، الهه غیناقی اظهار کرد: این طرح ورزشی از چهارم بهمن‌ ۹۹ آغاز شده و تا ۲۹ اسفندماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تمامی استان‌ها در این لیگ حضور دارند، افزود: در لیگ تندرستی از تمام ظرفیت‌های دولتی و بخش خصوصی در توسعه ورزش همگانی و تولید رقابت در اقشار مختلف مردم در ورزش همگانی و در نهایت ایجاد تحرک بهره‌گیری شده است.

غیناقی خاطرنشان کرد: همه شهروندان و مردم استان می‌توانند از شنبه تا پنجشنبه هر هفته به سایت برگزاری لیگ به آدرس www.irantandorosti.org مراجعه و با برنامه تمرینی آن آشنا شده و ۳۰ ثانیه از تمرینات خود را فیلم گرفته و با ذکر مشخصات، ویدئو خود را ارسال کنند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی گلستان با اشاره به اینکه هر ویدئو ارسالی برای فرد یک امتیاز داشته و یک امتیاز هم به استان داده خواهد شد، تصریح کرد: تعداد مشارکت افراد در ویدیوهای ارسالی و در نظر گرفتن جمعیت استان، امتیاز و جایگاه استان را در جدول رده‌بندی مشخص خواهد کرد و پس از پایان لیگ، ۱۶ تیم اول در سال آینده در لیگ برتر و شانزده تیم دوم در لیگ دسته اول حضور خواهند داشت. در لیگ تندرستی علاوه بر رتبه‌بندی استانی، شهرستان‌های استان نیز رقابت کرده و رتبه‌بندی می‌شود.

وی یادآور شد: در پایان لیگ از استان‌ها و شهرستان‌های برتر تقدیر ویژه خواهد شد و همچنین ۱۴ جایزه ۱۰ میلیون ریالی به افرادی که بیشترین مشارکت را داشته باشند و در پایان هر هفته به ۴ نفر هر کدام مبلغ ۵ میلیون ریال به قید قرعه اهدا می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از هیات ورزش‌های همگانی گلستان، غیناقی بیان کرد: امیدواریم در این پروژه ملی بتوانیم با مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی، آموزش‌وپرورش، دانشگاه‌ها حوزه کارگری، بسیج و سپاه و نیروهای مسلح، هیات‌های ورزشی استان، باشگاه‌های ورزشی و عموم مردم جامعه گام بلندی را برای رشد و توسعه ورزش همگانی و ارتقای سلامتی و نشاط مردم عزیز استان برداریم.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا