اخبار و گزارش هاطرح ملی نشاطمهمترین اخبار

استقبال جامعه ورزش های الکترونیک استان گلستان از طرح ملی نشاط

رئیس کمیته ورزش های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان گلستان از استقبال جامعه ورزش این کمیته از طرح ملی نشاط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گلستان، محمد صالحی طرح ملی نشاط را خلاقه خواند و بیان داشت: طرح ملی نشاط یکی از طرح های ابتکاری فدراسیون ورزش های همگانی است که به همت انجمن ورزش های الکترونیک سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی فدراسیون در حال برگزاری است.

رئیس کمیته ورزش های الکترونیک هیئت ورزش های همگانی استان گلستان جمعیت کاربران بازی های الکترونیک را شگفت انگیز خواند و افزود: نظر به جمعیت قابل توجه کاربران ورزش های الکترونیک که حدود یک سوم جمعیت ایران هست، به موازات تبلیغاتی که در فضای مجازی می شود، باید تبلیغات محیطی را نیز در نظر گرفته شود که افرادی که از این فرصت مطلع نیستند به طرح ملی نشاط بپیوندند.

صالحی افزود: سکون و عدم فعالیت بدنی برچسبی است که همواره به کاربران ورزشهای الکترونیک نسبت می دهند، اما در این طرح فعالیت بدنی مدونی در نظر گرفته شده است تا این ضعف برطرف گردد، از سوی دیگر مشوق های قابل توجهی از طرف فدراسیون و انجمن ورزشهای الکترونیک در نظر گرفته شده است که به پیشتازان مشارکت در طرح ملی بازی و نشاط اهدا خواهد شد.

وی در خاتمه بیان داشت: کمیته ورزش های الکترونیک استان با قدرت هرچه تمام تر در این طرح مشارکت خواهد داشت و جمعیت قابل ملاحظه ای در روزهای آغازین مسابقات به طرح ملی نشاط پیوستند و این طرح در تمامی گیم نت های استان پخش کردیم و در بین دانشجویان نیز این طرح را معرفی خواهیم کرد.

hamegani golestan

وب سایت رسمی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان Golestan province Public Sports Board تلگرام : https://t.me/HameganiGolestan اینستاگرام : https://www.instagram.com/HameganiGolestan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا